fbpx
Dj Weseleny - dj na wesele
Dj Weselny – Dj na wesele

Dj Weselny – Dj na wesele w Warszawie

Jestem Dj Weselny, obsługuję muzycznie wszelkiego rodzaju imprezy rozrywkowe, wesela oraz imprezy firmowe i inne uroczystości na których muzyka jest ważną częścią w Warszawie oraz województwie mazowieckim. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie wsłuchując się w potrzeby i gusta muzyczne. Zawsze proszę o wskazówki dotyczące repertuaru muzycznego.

Jestem elastyczny. Gram każdą muzykę lub nie gram tej, której sobie nie życzysz. Nie wiesz co Twoi goście lubią? Spokojnie. Jestem Djem z wieloletnim doświadczeniem i bogatą biblioteką muzyczną. Na pewno znajdę piosenki, przy których będziecie się świetnie bawić.

Muzyka na wesele to bardzo ważny element każdej uroczystości. Za każdym razem na weselu dopasowuję repertuar do gustów grając przeboje weselne oraz utwory z lat 70, 80, 90, latino, rock and roll aż do współczesnych przebojów prezentowane przez stacje radiowe. Posiadam również lubiane przeboje disco polo.

Gram również dla zwolenników aktualnej muzyki elektronicznej, prezentując dynamiczne miksy klubowych sztosów w rytmach house i deep house. Doskonale sprawdzam się również przy najnowszej muzyce znanej z popularnych stacji radiowych.

Szukasz czegoś nietypowego na swoje wesele?

Mam ofertę Alternatywną. Gram muzykę Swing i Electro Swing, Rock and Roll i Rock lub muzykę klubową wprowadzając gości w inny wymiar zabawy.

Niewątpliwym urozmaiceniem może być saksofonista lub skrzypaczka występująca razem z djem. Dla bardziej wymagających mamy ofertę wokalisty lub wokalistki, którzy śpiewają razem z dj`em

Dj na wesele, Wodzirej na wesele Warszawa

Pracuję solo lub w duecie z Wodzirejem, z którym razem tworzymy fantastyczną atmosferę zabawy wciągając do niewymuszonych i eleganckich atrakcji weselnych zarówno dorosłych jak i dla dzieci. Jako doświadczony team Dj z Wodzirejem, robimy wszystko co w naszej mocy, aby ten wieczór był niezapomniany. Tu możesz zobaczyć nasz zespół przy pracy.

Muzyka jest naszym sensem życia.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Możemy zagwarantować najlepszą oprawę muzyczną wraz ze wspaniałym nagłośnieniem i oświetleniem. Wspólnie uzgodnimy charakter imprezy, jej przebieg oraz określamy repertuar granych utworów. Właśnie takimi cechami wyróżniają się najlepsi DJe na wesele.

Dostępne opcje dja na wesele z muzykami:

Dj z wokalistą/tką – standardy muzyczne muzyka polska, muzyka zagraniczna 3 sety

Dj ze skrzypaczką grającą muzykę z dj`em oraz podczas np. ślubów plenerowych

Dj z Saksofonista/tką grającym do muzyki granej przez Dj

Dj z zespołem skrzypce, saksofon, wokalista/tka

Jeśli chcesz poznać szczegóły…

… i dowiedzieć się jak prowadzimy wesela, zapytać o szczegóły, zapraszam do kontaktu. Bardzo chętnie opowiem o naszej pracy, pokażę filmy i doradzę, bo wesele ma się tylko jedno.

Dj Weseleny – Dj na wesele
602 257 433

dj na imprezę dj na wesele dj na wesele mazowieckie dj na wesele warszawa dj warszawa dj weselny dj weselny warszawa muzyka na wesele wesele wesele alternatywne wesele boho wesele glamour weselny dj weselnydj weselny dj warszawa wodzirej na wesele wodzirej na wesele warszawa