fbpx

Muzyka na wesele

Jestem Dj Weselny, obsługuję muzycznie wszelkiego rodzaju imprezy rozrywkowe, imprezy firmowe i inne imprezy na których muzyka jest ważną częścią. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie wsłuchując się w potrzeby i gusta muzyczne. Zawsze proszę o wskazówki dotyczące repertuaru muzycznego. Jestem elastyczny. Gram każdą muzykę lub nie gram tej, której sobie nie życzysz.

Dj weselny Dj na wesele

Nie wiesz co Twoi goście lubią? Spokojnie. Jestem Dj na wesele z wieloletnim doświadczeniem i bogatą biblioteką muzyczną. Na pewno znajdę piosenki, przy których będziecie się świetnie bawić. Za każdym razem dopasowuję repertuar do gustów gości grając utwory z lat 70, 80, 90, latino, rock and roll aż do współczesnych przebojów prezentowane przez stacje radiowe. Posiadam również lubiane przeboje disco polo. Gram również dla zwolenników aktualnej muzyki elektronicznej, prezentując dynamiczne miksy klubowych przebojów w rytmach house i deep house. Doskonale sprawdzam się również przy najnowszej muzyce znanej z popularnych stacji radiowych.

Jeśli szukasz czegoś nietypowego na swoje wesele, to mam ofertę Alternatywną. Gram muzykę Swing i Electro Swing, Rock and Roll i Rock wprowadzając gości w inny wymiar zabawy.
Niewątpliwym urozmaiceniem może być saksofonista lub skrzypaczka występująca razem z djem. Dla bardziej wymagających mamy ofertę wokalisty lub wokalistki, śpiewających lepiej niż oryginalni wokaliści 😉

Dla ułatwienia przedstawiam listę miłych dla ucha a zarazem tanecznych utworów, którymi można sugerować się przy wyborze własnej listy.

Zapraszam do kontaktu
Dj Weselny – Dj na wesele

602 257 433

dj na imprezę dj na wesele dj na wesele mazowieckie dj na wesele warszawa dj warszawa dj weselny dj weselny warszawa muzyka na wesele wesele wesele alternatywne wesele boho wesele glamour weselny dj weselnydj weselny dj warszawa wodzirej na wesele wodzirej na wesele warszawa