fbpx

Wspomnienia dja z wesela

Wesela w Warszawie, prowadzone przez dja weselnego, czy innych częściach Polski rządzą się tymi samymi prawami, przyjemnościami i obowiązkami. Oczywiście każde wesele jest inne, każde wesele jest indywidualne, ale każde ma również wiele części wspólnych. Częścią wspólną wesel jest muzyka, pamiątki w postaci zdjęć i filmów oraz emocje.

Dj na wesele Warszawa

Muzyka na weselu, puszczana przez dja, czekaj, wróć. Jak to puszczana? Może dj weselny nie jest grajkiem, aczkolwiek, wśród djów również zdarzają się utalentowani muzycy, jednak dj również jest w pewien sposób artystą. Dobry dj weselny nie puszcza muzyki, dobry dj na wesele miksuje. Umiejętne dobieranie przebojów i wprawianie gości w stan zabawy to sztuka. Nie każdy potrafi dobrze miksować, dlatego właśnie niektórzy mają niewłaściwe zdanie na temat pracy dja.

Umiejętności miksowania to jedno, a drugie to odpowiedni dobór muzyki. Nie ma jednej listy sprawdzonych piosenek, które miksuje każdy dj. Dobry dj na wesele w Warszawie lub innym mieście, potrafi tak dobrać repertuar, aby zadowolić większą część gości a nawet wszystkich ;-). Gusta muzyczne są różne, tak jak wesela. Są różne. Dużą umięjętnością dja jest tak dobrać zestawy muzycznych przebojów, aby na weselu pojawiły się znane i lubiane piosenki. Jednak to również zależy od preferencji pary młodej i gości. Są wesela na których królują tylko piosenki disco polo. Są również uroczystości prowadzone przez najlepszych djów na wesele w Warszawie bez muzyki disco polo. Każde z wesel jest dużym wyzwaniem i naszym zadaniem jest zaspokoić gusta weselników…

Pozdrawiam
Dj Wesely – dj na wesele Warszawa