fbpx

Zespół profesjonalistów na Twoje wesele

Tworzymy zgrany zespół profesjonalistów, Dj i Wodzirej, którzy już od wielu lat zajmują się obsługą wszelkiego rodzaju imprez rozrywkowych. Nasze doświadczenie muzyczne oraz zaangażowanie, to podstawa każdego udanego wesela.

Dj weselny Dj na wesele

Przy doborze muzyki to jednak Wasze gusta są najważniejsze. Omawiamy szczegółowo każdy moment uroczystości dobierając odpowiedni repertuar do każdego momentu wesela.

Przygotowujemy szczegółowy scenariusz, aby wesele przebiegło tak jak sobie życzycie, konsultując go później z obsługą sali weselnej, aby dograć wszystkie jego elementy.

Prosimy również o przygotowanie listy ulubionych piosenek lub gatunków muzycznych, które będziemy grali podczas całego wieczoru. Chętnie również przyjmiemy listę piosenek lub gatunków, których sobie nie życzycie. Następnie dobieramy utwory na pierwszy taniec, na podziękowanie rodzicom, tort i inne momenty wesela. Podczas posiłków w tle zawsze cicho gra dyskretna muzyka. Tu możesz znaleźć inspiracje do Twojej listy piosenek

Sama muzyka to nie wszystko. Aby zabawić gości chętnie poprowadzimy tańce animacyjne: wężyki, Lambadę, zatańczymy Makarenę, YMCA lub inne tańce. Aby jednak to wszystko się udało potrzebna jest wasza pomoc. Bez was to wesele się nie uda, więc poprosimy Was o wsparcie w zabawach i tańcach. Pamiętajcie jednak, że niczego nie można zrobić pod przymusem. Jeśli goście nie będą chcieli się bawić, to nie wyciągniemy ich na siłę. Wesele to moment, gdy rodzina i znajomi chcą porozmawiać, pobyć ze sobą, czasami lepiej im nie przeszkadzać. Nie przejmujcie się tym.

Zbliża się północ i czas oczepin. Wszystko uzgodnimy razem z wami na spotkaniu bądź drogą mailową, aby oczepiny przebiegły w przyjemnej atmosferze. Prowadzimy tylko eleganckie zabawy z chętnymi, nie wyciągamy nikogo na siłę, nie będzie przeciągania jajka przez nogawki spodni ani innych żenujących zabaw. Podczas oczepin przeprowadzimy konkursy z nagrodami, quizy lub inne wcześniej ustalone gry.

Później już tyko dobra zabawa, ale tylko razem z Wami.

wodzirej na wesele

Wesela prowadzimy w duecie Dj i Wodzirej lub solo tylko DJ Weselny.

Pracując w duecie oddajemy prowadzenie całej uroczystości w ręce wodzireja, który z gracją poprowadzi całą uroczystość ubrany w smoking i melonik. Przywita, zaintonuje pierwsze sto lat, poprowadzi Poloneza, walczyk zapoznawczy, będzie pilnował harmonogramu oraz będzie utrzymywał kontakt z Wami, świadkami, rodzicami, obsługą sali i Dj`em. Będzie prowadził wszystkie elementy wesela od przywitania aż po oczepiny.

Mogę poprowadzić uroczystość sam, prowadząc podstawowe elementy wesela tj. oczepiny i tańce, ale z doświadczenia wiem, że trudniej jest jednej osobie zza konsolety wykonywać wszystkie zabawy i pilnować właściwego przebiegu wesela.

Posiadamy profesjonalne nagłośnienie (JBL 2 x 1000W, Mackie 2 X 1000W) oraz oświetlenie (Ruchome głowy 150W led 60W, Evolihgt Solar 140, American DJ, Beamz, Led Par, Led Bar itp.)

Na życzenie możemy urozmaicić uroczystość występami instrumentalistów: skrzypce, saksofon, trąbka, wiolonczela oraz wokalistkami i wokalistami. Gramy również wspólnie z muzykami, którzy grają lub śpiewają swoje partie do muzyki puszczanej przez DJ tworząc muzyczny show.

Jesteśmy zawsze ubrani stosownie do uroczystości, nie spożywamy alkoholu, tryskamy dobrym humorem.