fbpx

Sezon weselny 2022 uważam za otwarty

Dj Weselny - Dj na wesele mazowieckie

Branża weselna, mimo wszystkich trudności, działa i ma się dobrze. Niestety w tym roku pojawiły się nieoczekiwane problemy w postaci konfliktu zbrojnego oraz inflacji. Ale życie toczy się dalej a śluby i weselą jak się odbywają tak będą się odbywać. Trendy się zmieniają i co roku sposób prowadzenia wesele się zmienia. Zespoły, dje weselni z Warszawy i wodzirejowie starają się uatrakcyjnić swoją weselną ofertę.

Co sezon pary młode poszukują Swojej piosenki na pierwszy taniec. Nie ma jednej sprawdzonej i każdy dobiera ten utwór według swoich upodobań i preferencji muzycznych. Jeśli chodzi o sam taniec nic się w tej kwestii nie zmieniło. Jedne pary uczą się do układu tanecznego a inne chcą po prostu „odtańczyć” ten taniec i mieć to już z głowy.

Jeśli chodzi o muzykę to można powiedzieć, że w tej kwestii nic na weselach się nie zmienia. Obowiązkowe standardy z lat 70tych i 80tych, POLSKA muzyka oraz muzyka współczesna z pogranicza eSki i VOX Fm. Zawsze trzeba dać Młodym możliwość określenia swojej play listy, aby mogli komfortowo czuć się na Swoim weselu i mogli bawić się do swoich utworów. Podczas rozmów proszę o listę kilkunastu utworów lub gatunków muzycznych z których mogę dopasować repertuar muzyczny.

Po ostatnich rozmowach z parami młodymi, wnioskuję, że zabawy weselne odchodzą do lamusa. Często jest tak, że Młodzi nie chcą żadnych zabaw. Z czego to wynika. Często jest tak, że byli już na weselu, na którym zespól lub DJ prowadzili żenujące zabawy i Młodzi nie chcą brać w tym udziału. Na tym polu również nastąpiły duże zmiany. To wszystko zależy od osoby prowadzącej i jej stylu prowadzenia wesela. Myślę, że dobrze porozmawiać i zapytać o preferencje dotyczące atrakcji weselnych, ustalić co można zrobić fajnego aby goście weselni dobrze się bawili i nie czuli zakłopotania pod czas zabaw oczepinowych.

Wiele Młodych Par rezygnuje z zabaw stawiając tylko na dobra muzykę i integrację z gośćmi. Należy przy tym pamiętać, że goście najczęściej są tram gdzie Para Młoda. Jeśli Młodzi większość wesela będą siedzieć przy stole, na dworze lub w pokoju to goście nie będą odczuwać atmosfery wesela. Druga kwestia jest taka, że dobra zabawa to nie zawsze jest szaleństwo na parkiecie. Każdy ma inny styl celebrowania tego dnia. Na weselu spotyka się rodzina, która nie widziała się bardzo długo i przez ten krótki czas chcą nadrobić zaległości, porozmawiać, powspominać i nacieszyć się jej obecnością.

Dj na wesele Warszawa
Rafał