fbpx

Sezon weselny 2022 podsumowanie

Czas tak szybko mija, że nie zauważyłem nawet jak sezon weselny zbliża się do końca. Za mną dużo wesel, praktycznie każdy weekend miałem przyjemność prowadzić wesela. Przez ten czas poznałem fantastyczne pary młode, z którymi przeszliśmy Ten ważny dzień, zarówno dla nich jak i dla mnie.

Dj Weselny - dj na wesele Warszawa

Każde wesele to wyzwanie i zarazem odpowiedzialność, zarówno dla mnie dj na wesele jak i dla pary młodej, bo wesele najczęściej ma się tylko raz w życiu, a odpowiedzialność bo to na mnie spoczywa ciężar prowadzenia i zadowolenia zarówno pary młodej jak i gości. Z przyjemnością mogę powiedzieć, że wszystkie prowadzone przeze mnie wesela były udane. A to wszystko dzięki wszystkim, z którymi dane mi było spędzać ten dzień.

Sale weselne i restauracje, w których odbywały się wesela stanęły na wysokości zadania. Wszędzie jedzenie było pyszne, a obsługa zajmowała się wszystkimi gośćmi włącznie ze mną ;-). Można by powiedzieć, że z wesela na wesele poziom satysfakcji z obsługi wzbijał się na wyżyny.

W 2022 roku poznałem wiele fantastycznych osób i miejsc z czego jestem najbardziej zadowolony. Przede mną jeszcze ostatnie imprezy w tym roku. Ostanie wesele zagram 31.12.2022 i wtedy będę mógł powiedzieć, że sezon weselny 2022 jest zakończony.

Pozdrawiam wszystkich,
Dj Weselny – Dj na wesele Warszawa