Oferta obsługi wesel i innych imprez okolicznościowych

Oferta obsługi wesel i innych imprez okolicznościowych

Dj na Wesele Pakiet Standard

W tym pakiecie znajduje się Dj wraz z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, przywitanie gości, prowadzenie zabaw, oczepin i zabaw animacyjnych.

Dj i Wodzirej na Wesele
W tym pakiecie znajduje się obsługa muzyczna i artystyczna wesela prowadzona przez Dj`a i Wodzireja. W pakiecie zawarte są elementy Pakietu Standard oraz poprowadzenie całej uroczystości od wejścia Państwa Młodych na salę: przywitanie, toasty, polonez, pierwszy taniec, różne zabawy, oczepiny oraz tańce animacyjne dostosowane do uroczystości.

Pakiet Plus Dj i saksofon, skrzypce, wokalista/wokalistka
W tym pakiecie zawarte są elementy Pakietu Standard oraz występy towarzyszących muzyków i instrumentalistów, tworzące oprawę muzyczną wraz z Dj`em.

Dj na Welese Pakiet Love
W tym pakiecie znajduje się Dj wraz z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, prowadzenie oczepin i zabaw. W pakiecie dodatkowo jest ciężki dym oraz napis love. Oferujemy również dekorację sali światłem dostosowaną do potrzeb i możliwości.

House Party by Dj Freshmaker – czyli impreza muzyczna w rytmach klubowych utworów znanych z polskich i zagranicznych stacji radiowych. Posłuchaj na SoundCloud https://soundcloud.com/djfreshmaker

Vinyl Party – pakiet zawiera całą lub część imprezy muzycznej zagraną z płyt vinylowych w rytmach disco house z lat 2000 oraz latino house.

Wszystkie elementy rozrywkowe są ustalane indywidualnie i są dostosowane do wymagań Zamawiającego.

Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy pod numerem telefonu: 602 257 433 lub pod adresem mailowym dj@superpromo.pl

Dj na wesele Warszawa