fbpx

Oferta obsługi wesel i innych imprez okolicznościowych

Dj na Wesele Pakiet Standard

W tym pakiecie znajduje się Dj wraz z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, przywitanie gości, prowadzenie zabaw, oczepin i zabaw animacyjnych.

Dj i Wodzirej na Wesele

W tym pakiecie znajduje się obsługa muzyczna i artystyczna wesela prowadzona przez Dj`a i Wodzireja. W pakiecie zawarte są elementy Pakietu Standard oraz poprowadzenie całej uroczystości od wejścia Państwa Młodych na salę: przywitanie, toasty, polonez, pierwszy taniec, różne zabawy, oczepiny oraz tańce animacyjne dostosowane do uroczystości.

Pakiet Plus Dj i saksofon, skrzypce, wokalista/wokalistka

W tym pakiecie zawarte są elementy Pakietu Standard oraz występy towarzyszących muzyków i instrumentalistów, tworzące oprawę muzyczną wraz z Dj`em.

Dance with me – Party by Dj Kalinovski – czyli impreza muzyczna w rytmach klubowych utworów znanych z polskich i zagranicznych stacji radiowych. Posłuchaj na SoundCloud https://soundcloud.com/djfreshmaker

Latino Party – Projekt imprez z muzyką latynoamerykańską. Szeroki wachlarz muzyki począwszy od Buena Vista Social Club poprzez Mambo, Salsę a skończywszy na nowoczesnych przebojach w stylu J LO, Enrique Iglesias i innych. W projekcie biorą również udział tancerze wraz z nauka tańców latynoamerykańskich.

Wszystkie elementy rozrywkowe są ustalane indywidualnie i są dostosowane do wymagań Zamawiającego.

Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy pod numerem telefonu: 602 257 433 lub pod adresem mailowym [email protected]

Dj na wesele Warszawa

dj na imprezę dj na wesele dj na wesele mazowieckie dj na wesele warszawa dj warszawa dj weselny dj weselny warszawa muzyka na wesele wesele wesele alternatywne wesele boho wesele glamour weselny dj weselnydj weselny dj warszawa wodzirej na wesele wodzirej na wesele warszawa