fbpx
Dj Weselny – dj na wesele

Muzyka na weselu cz1.

Wielokrotnie spotykam się z pytaniem o muzykę na weselu. Młodzi piszą lub mówią, że muzyka ma być taka jaka oni chcą, według listy, którą Młodzi przekażą Djowi. Żadnej własnej inicjatywy i własnych pomysłów, żadnego disco polo, żadnego ble ble ble. Proszę Państwa, wielokrotnie otrzymywałem najróżniejsze playlisty. Czasami 10 utworów, czasami 20 a czasami 100 utworów i to pisanych ręcznie na kartce. Rolą dja jest sprawienie, aby goście się bawili. Nie tylko Młodzi, którzy nie spędzają 100% czasu na parkiecie, ale również rodzice, babcie, kuzyni, przyjaciele, koledzy i znajomi.

Muzyka musi być dla każdego. Nie można ułożyć listy tylko dla siebie. Zdarzało się, że playlista nie pasowała do rodzaju uroczystości. Fajne piosenki doskonałe do puszczania w domu ale nie na weselu. I tu jest zadanie DJa którego się zatrudnia. Dj Weseleny musi wyczuć parkiet, musi mieszać gatunki muzyczne, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Nie tylko dla jednej czy kilku osób. Wesele trwa około 10 godzin. Podczas tego czasu jest wiele możliwości puszczenia muzyki przy której goście będą się świetnie bawić lub wręcz przeciwnie, będą mieli czas na to, żeby ze sobą porozmawiać, napić się drinka, iść na papierosa. Każde wesele rządzi się swoimi prawami i drobiazgowo napisany scenariusz nie jest wstanie przewidzieć zachowania gości. Trzeba być elastycznym i tu jest rola dja weselnego aby wszystko wyszło jak trzeba.

Dj Weselny – Dj na wesele Warszawa
602 257 433

dj na imprezę dj na wesele dj na wesele mazowieckie dj na wesele warszawa dj warszawa dj weselny dj weselny warszawa muzyka na wesele wesele wesele alternatywne wesele boho wesele glamour weselny dj weselnydj weselny dj warszawa wodzirej na wesele wodzirej na wesele warszawa