fbpx

Muzyka na imprezę – dj na wesele warszawa

Na weselach czy innych imprezach granych przez dj weselnego, jednym z najważniejszych elementów jest muzyka. To od niej zależy jak i czy goście będą się bawić. Muzykę można emitować na kilka sposobów. Można puszczać piosenki z Youtuba lub Spotify`a, można poprosić kogoś aby puszczał piosenki z komputera lub zatrudnić dj lub zespół muzyczny.

Dj Weselny - dj na wesele Warszawa

Każdy ze sposobów może być dobry w zależności od imprezy. Na małej rodzinnej imprezie lub w gronie znajomych na domówce puszczanie z komputera jak najbardziej zda egzamin, jednak na weselu lub innej imprezie na której jest większa ilość gości to się nie sprawdzi. Zbyt duża liczba osób, różne gusta muzyczne i ograniczone, wbrew pozorom, możliwości wyboru właściwej muzyki. Jeśli zbyt wiele osób będzie miało wpływ na repertuar to robi się bałagan i nie ma atmosfery zabawy. Robi się wtedy zamieszanie, każdy che puszczać swoje piosenki i dochodzi do nerwowych sytuacji.

Dj na imprezę lub wesele z warszawy?

Dlaczego dj weselny jest najlepszym wyborem na imprezę lub wesele? Jest jedna osoba, która jest odpowiedzialna za miksowanie muzyki, zazwyczaj ma szeroki repertuar muzyczny, spełnia wymagania muzyczne, dopasowując utwory do właściwego momentu na parkiecie. Dj kieruje się swoim doświadczeniem i wyczuciem muzycznym. Ma bogaty repertuar, tak jak Dj Weselny, który posiada ponad 10 tysięcy różnych utworów. Wie kiedy puścić utwór, aby goście świetnie się bawili, błyskawicznie reaguje na życzenia dobierając odpowiednie utwory do całej playlisty.

Czy dj puszcza muzykę? I tak i nie. Trudno powiedzieć, że dj gra, bo faktycznie nie posiada żadnego instrumentu, chociaż są i tacy dje, którzy grają na instrumentach albo współpracują ze skrzypaczkami albo saksofonistkami tworząc muzyczne show. A czy puszcza muzykę? Poniekąd tak, ale profesjonalny dj miksuje muzykę, dobierając odpowiednie utwory do tempa i nakłada tak aby tworzyły artystyczną całość.

Kim jest i co robi profesjonalny dj weselny na imprezie?

Profesjonalny dj, miksuje muzykę, dobierając tak repertuar, aby wszystko brzmiało estetycznie. Dobiera również utwory, obserwując parkiet. Kiedy widzi, że goście lepiej bawią się przy muzyce latino, radiowych hitach lub polskiej muzyce, to tak dobiera repertuar aby wpasować się w gusta gości. Ważna jest spójność muzyczna aby nie było dużych różnic w tempie piosenek w krótkich odstępach czasu. Tzn nie można na zmianę puszczać szybkiej piosenki a potem wolnej i znowu szybkiej i tak dalej bo nie ma

Czy warto zatrudnić dja na imprezie?

Zdecydowanie tak. Dj gwarantuje spokój organizatorów imprezy i zadowolenie gości a to chyba jest najważniejsze.

Dj Weselny – dj na wesele Warszawa