fbpx

Jak pracuje didżej na weselu cz. 2

Muzyka to tylko część przygotowań do perfekcyjnego poprowadzenia wesela.

Musimy ustalić jeszcze jaka piosenka będzie na pierwszy taniec, czy do tańca jest układ, czy chcecie zatańczyć całą piosenkę czy tylko fragment, czy dobrze się czujecie w tańcu czy trochę Wam się plączą nogi, bo jeśli jest słabo to układamy ten taniec trochę inaczej.

Jaki jest rozkład posiłków?

To bardzo ważna informacja, bo do tego dobieramy cały harmonogram wesela. Musimy wiedzieć czy jest atrakcja w postaci dzika lub innego dania i o której będzie to godzinie. Kiedy będzie tort i czy do tortu dobieramy jakąś piosenkę. Czy będą zimne ognie, foto lustro albo proseco van. Jeśli tak, będziemy musieli powiadomić gości odpowiednio wcześniej aby mogli uczestniczyć w tych wydarzeniach. Jeśli jest księga pamiątkowa, to również dobrze by było przypominać o tym, aby wszyscy się wpisali. Godziny posiłków również są istotne przy graniu setów muzycznych. Musimy wiedzieć kiedy trzeba wygaszać parkiet aby podczas tańców obsługa nie wnosiła posiłków.

Obsługa i managerowie obiektu.

Staramy się zawsze być w kontakcie z obsługą Sali, jeśli jest oczywiście taka możliwość, aby dostosować całą oprawę wesela do warunków i systemu pracy personelu sali weselnej. Dobre relacje podczas wesela ułatwiają pracę obydwóm stronom. Razem możemy uniknąć stresujących sytuacji i ratować niespodzianki, które mogą pojawić się podczas wesela.