fbpx

Jak pracuje dj na weselu cz. 1

Od początku.
Dzwonisz i pytasz czy mam wolny termin. Mam.
Następne pytanie to, jak gram? Czy możesz zobaczyć jak gram?
Możesz i nie możesz. W sezonie gram w każdy weekend.
Możesz odwiedzić restaurację, dom weselny lub hotel gdzie obsługuję wesele. Jednak gram w przede wszystkim Warszawie ale obsługuję również wesela w Polsce i odwiedziny mogą być niemożliwe.
Po drugie, nic Ci to nie da. Dlaczego? Bo nie zagrałem i nie zagram dwa razy tego samego zestawu piosenek. Każda Para Młoda jest inna, każde wesele jest inne i inny jest zestaw piosenek.

Playlistę dobieram po rozmowach z Młodymi, sugeruję się propozycjami, które od nich usłyszę, co wpływa na dobór piosenek, które pojawią się podczas wesela. Inna jest piosenka na pierwszy taniec bo jest Wasza, inne są piosenki na tak zwane momenty, podziękowanie rodzicom, tort itp.
Oczywiście są pewne standardy, które bardzo często pojawiają się na weselach. I całe szczęście, bo akurat w tym przypadku nie musimy wyważać otwartych drzwi. Są piosenki, przy których wszyscy się doskonale bawią, reszta to są Wasze „must have”, które chcecie usłyszeć lub Wasi bliscy.

Są dwie zasady doboru piosenek. Pierwsza, to Wy określacie wokół jakich klimatów się obracamy. Druga, dajecie mi wolna rękę, bazując na moim wieloletnim doświadczeniu. Będę obserwował parkiet i dobierał takie piosenki, które będą się Wam podobać. Mam w swojej kolekcji piosenki z lat 70tych, 80tych, 90,tych, Latino, polskie, muzyka współczesna i muzyka radiowa.

Jest w czym wybierać 😉

dj na imprezę dj na wesele dj na wesele mazowieckie dj na wesele warszawa dj warszawa dj weselny dj weselny warszawa muzyka na wesele wesele wesele alternatywne wesele boho wesele glamour weselny dj weselnydj weselny dj warszawa wodzirej na wesele wodzirej na wesele warszawa