fbpx

Jak pracuje Wodzirej na weselu?

Wodzirej na wesele to wyjątkowa osoba, która w wyjątkowy sposób poprowadzi Twoje wesele współpracując z djem. Jest obecny na sali  przez większość czasu podczas wesela. To elegancko ubrany dżentelmen w smokingu i kapeluszu prowadzący wesele z taktem i wyczuciem.

Wodzirej ma za zadanie poprowadzenie wesela od wejścia Państwa Młodych na salę, ale może powitać ich już przed salą weselną. Wprowadzenie na salę, wzniesienie pierwszego toastu i zaśpiewanie pierwszego sto lat.

Wesele prowadzone przez nas z reguły rozpoczyna się Polonezem. Następnie Para Młoda tańczy pierwszy taniec po którym integrujemy gości tańcząc razem Walczyk zapoznawczy. Podczas bloku tanecznego Wodzirej aranżuje wspólne tańce razem Państwem Młodym i gośćmi. Razem tańczymy Macarenę, Belgijkę, Obyrtkę, Zorbę, Kan Kana, YMCA, Moscow, taniec Irlandzki i inne (ilość tańców zależy od scenariusza i przebiegu wesela).

Wodzirej przeprowadzi oczepiny, których przebieg wcześniej uzgodnimy, bez sprośnych zabaw. Najpopularniejsze zabawy to test zgodności czyli tak zwane buty, wybór Nowej Pary Młodej – rzut muchą i welonem, taniec Nowej Pary Młodej, jaka to melodia, budowanie wierzy, literki. Dopełnieniem oczepin jest Taniec Świetlisty.

Wodzirej pełni również rolę konferansjera, zapowiada wszystkie ważniejsze elementy uroczystości weselnej takie jak podziękowanie dla rodziców, posiłki, wjazd tortu weselnego. Wodzirej współpracuje z fotografem i kamerzystą, kuchnią i obsługą sali weselnej oraz oczywiście z DJ`em aby wesele przebiegało zgodnie z planem i bez zakłóceń. W zależności od scenariusza wesela prowadzi quizy i konkursy przy stołach.

Są różne scenariusze wesela dobierane do oczekiwań Pary Młodej i możliwości, które daje sala taneczna. Każdy element omawiamy i ustalamy wcześnie aby Młoda Para mogła w tym dniu doskonale się bawić.

Team Grupa Ślubna

Dj i Wodzirej na wesele
602 257 433

dj na imprezę dj na wesele dj na wesele mazowieckie dj na wesele warszawa dj warszawa dj weselny dj weselny warszawa muzyka na wesele wesele wesele alternatywne wesele boho wesele glamour weselny dj weselnydj weselny dj warszawa wodzirej na wesele wodzirej na wesele warszawa