fbpx

Czy każde wesele jest takie same?

Dj Weselny - Dj na wesel Warszawa

Bardzo często słyszę od par młodych szukających dj na wesele w Warszawie, czy mogą zobaczyć filmy z prowadzenia wesela? I tu pojawią się pytanie. Czy chcesz mieć wesele takie jak miało 100 innych par przed Tobą? A może chcesz mieć tą samą playlistę co inne pary? Takie oczepiny jak inne pary? Ja wiem, że nie chcesz. Dlaczego? Bo to jest Wasz dzień! Tak, to jest Wasz dzień, Wasz pierwszy taniec, Wasze ulubione piosenki i zabawy dopasowane do Was.

Nigdy nie zagrałem tej samej playlisty na żadnym weselu. Dlaczego? Ponieważ zarówna para młoda jak i goście są inni, a nawet jak by byli ci sami to zawsze dostosowuję muzykę do tego co się dzieje na parkiecie. Inna energia, inne nastroje, innych skład tańczących. Na innym weselu będą inni goście, więc muzyka również musi być trochę inna. Ale to tez nie jest tak, że na innym weselu będą zupełnie inne piosenki, chociaż i takie wesela bywają. Są pewne standardy weselne, które bardzo często pojawiają się na różnych imprezach. To są tak zwane evergreeny, czyli piosenki, które są tak znane i popularne, że nie może ich zabraknąć na żadnym weselu. Oprócz tych piosenek, są również te, które które Wy chcecie usłyszeć i przy których chcecie się bawić.

Czy każde wesele jest takie same? Nie nie jest i nie będzie. Na weselu ważne jest abyście RAZEM z dj na wesele, współtworzyli wszystko to co będzie się na nim działo. Ważne jest abyśmy wspólnie uczestniczyli we wszystkich zabawach, quizach i konkursach. Zawsze proponuję niezobowiązujące spotkanie, abyśmy się poznali i porozmawiali o możliwościach prowadzenia wesela przez dja i wspólnych zabaw. Pokazuję co możemy zrobić aby wesele było udane, przedstawiam scenariusz wesela, abyśmy RAZEM mieli komfort spędzenia TEGO dnia w przyjemnej i radosnej atmosferze.

Czy to ja jestem Waszym djem na wesele? Być może tak, ale to Wasza decyzja, którą podejmiecie po rozmowie ze mną.

Dj Weselny – Dj na wesele Warszawa
Rafał